XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login
POZE XE \NN/ FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Am observat ca oamenii de pe forum sunt interesati de sportul mintii si am deschis un topic! Enjoy! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Bobby Fisher si Anatoli Karpov au fost cei mai buni sahisti! Acum ii ie Dieter Nisipeanu din urma! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
Tu crezi k intereseaza pe cineva chestiile astea??!!   
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
? ma rog... daca nu te intereseaza sahul du=te la rubrica fotbal. cred ca acolo e de tine drakulyci!
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
el ne "da sah din 5 mutari", ce jtii u ? =D
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
imi place sahu, da n-am jucat niciodata cu altcineva in afara de taicamiu, asha k nush exact cat de bun sunt 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
nici eu nu stiu cat de bun sunt! )
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|