XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
Lista Forumurilor Pe Tematici
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login

POZE XE \NN/ FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
XE \nn/ FORUM / Sport / Sah Moderat de M4rk, Odin
Autor
Mesaj Pagini: 1
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Am observat ca oamenii de pe forum sunt interesati de sportul mintii si am deschis un topic! Enjoy!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Bobby Fisher si Anatoli Karpov au fost cei mai buni sahisti! Acum ii ie Dieter Nisipeanu din urma!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
Tu crezi k intereseaza pe cineva chestiile astea??!!

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
ala a zis la kterink mah

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
? ma rog... daca nu te intereseaza sahul du=te la rubrica fotbal. cred ca acolo e de tine drakulyci!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
el ne "da sah din 5 mutari", ce jtii u ?  =D

_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
imi place sahu, da n-am jucat niciodata cu altcineva in afara de taicamiu, asha k nush exact cat de bun sunt

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
nici eu nu stiu cat de bun sunt! )

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la