XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
Lista Forumurilor Pe Tematici
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login

POZE XE \NN/ FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
XE \nn/ FORUM / 10 B sunteti pregatiti de scoala? =))) / Prima zi de scoala Moderat de M4rk, Odin
Autor
Mesaj Pagini: 1
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
V-ati luat caietele carti tot?

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
nu cred k ma duc acuma!!!!!

_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
ORAR_cls a 10-a B:

LUNI
Romana
Geografie
Romana
Informatik
Engleza
Sport
Istorie


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
MRTZI

Fizik
Engleza
Engleza
Psihologie
Economie
Franceza
Matematik


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
MIERCURI

Kimie
Religie
Romana
Muzik
Engleza
Sport
Mate


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
JOI

Istorie
Fizik
Kimie
Desen
Engleza
Mate
Biologie


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
VINERI

Biologie
Romana
Romana
Franceza
Fizik
Matematik
Matematik


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
bine k ai pus oraru acu stiu k o sa mor

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
ma linsat da intra pe mess! in pm de okelarist )

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
glumeam mha tu nu esti okelarist scz .. ai lentile

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338


_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
mi e k imi iau bannere k aia "salvatzi padurea"

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
de ce? i-ati din alea cu salvati cangurii!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
sa mori tu???
da altceva mai stii sa zici ????


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
of course, my horse....

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
deci maine imi iau perna in ghiozdan ca nu mai tzine

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223

geKo a scris:

VINERI

Biologie
Romana
Romana
Franceza
Fizik
Matematik
Matematik

bah nu zicea ca vineri terminam la 16:00 ?! ca nuz 8 ore !!! sau incepem la 9 ?


_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
) bine homeworld poate ai potentzial sa devii atlet

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Nu esti apt pe dreaq, da [...] faci....

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
geKo
Membru

Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
dap
cat de tare a fost faza!!!


_______________________________________
ATaT!!!!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
al dreaq faci sport de performanta da la ora de sport nu vii!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
da bah da' la sah nu ma ridik de pe scaun

_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
mark aduc maine sah tragem unu mic in ora ?

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
bah ioz mare tablagiu place cum suna zaru' =D mai ales ca e mai rapid
10k partida dak joc cu albele


_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
te fac eu un sah. sunt mare maestru international. karpov scrie pe mine!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
homeworld tu unde inveti?

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
da-o n ma-sa de medie generala dak invetzi bine nu itzi trb asha ceva...io invatz la engleza mate info shi romana pt treapta doar nu la toate iar sport nu cred ca mai sunt d'ajtia care stau doar in casa nu fac mishcare deloc

_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
nah, noi nu-i ziceam in engleza, ii ziceam exact aja cum se scrie,hiperion.. waaaa table nushtiu sa joc, shi ma oftic ca totzi ajtia joaca... tre sa invatz :/ drakule ma invetzi table!!!!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
da mha te invatz shi barbut dak vrei jucam cu pitzurca pe bancile alea din herastrau ok?

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
bha yo votez sa ramana ceasu am gresit acolo votu am trecut Da in loc de nu

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
si eu vreau sa ramana ceasul!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
e in felu urmator: noi trei sa luam examenu ala de la sfarshit de an cu minim 5. se face media pe cls a9a shi a10a....dak luam sub 5 aia ne iau locu

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
deci dam nu? e sigur?

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
dam sigur

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
pai e aberant frate, in clasa a 9-a shi a 10-a sotto ai peste 5, ca altfel ramai la toate materiile, shi tragi shi tu in p**a mea sa scotzi un 5 la examenele alea, ce e aja greu? In special dupa tezele alea nasoale de la sfarshit, mai bagi putzini carbuni shi ai scapat

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
du-te bha k e de tot kktu'...ce sa mai bagi carbuni mai bine te duci sa bei

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338


_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
drakule, dute coaie k daca nu potzi sa scotzi un 5 la romana nu meritzi sa treci in a 11-a

pus acum 20 ani
   
space
Membru

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
chat si radio online cu muzica buna pentru toate gusturile...aici e locul unde alungati plictiseala si puteti petrece intr-un mod placut timpul liber...va asteptam

prima scoala chat radio online muzica buna pentru toate locul unde alungati puteti petrece intr-un

32.4KB


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la