XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login
POZE XE \NN/ FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: geogeorgiana17
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
V-ati luat caietele carti tot?
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
nu cred k ma duc acuma!!!!!
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
ORAR_cls a 10-a B:
LUNI Romana Geografie Romana Informatik Engleza Sport Istorie
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
MRTZI
Fizik Engleza Engleza Psihologie Economie Franceza Matematik
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
MIERCURI
Kimie Religie Romana Muzik Engleza Sport Mate
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
JOI
Istorie Fizik Kimie Desen Engleza Mate Biologie
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
VINERI
Biologie Romana Romana Franceza Fizik Matematik Matematik
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
bine k ai pus oraru acu stiu k o sa mor
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
ma linsat da intra pe mess! in pm de okelarist )
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
glumeam mha tu nu esti okelarist scz .. ai lentile 
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|

_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
mi e k imi iau bannere k aia "salvatzi padurea"
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
de ce? i-ati din alea cu salvati cangurii! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
sa mori tu??? da altceva mai stii sa zici ????
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
of course, my horse....
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
deci maine imi iau perna in ghiozdan ca nu mai tzine
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
geKo a scris:
VINERI
Biologie Romana Romana Franceza Fizik Matematik Matematik |
bah nu zicea ca vineri terminam la 16:00 ?! ca nuz 8 ore !!! sau incepem la 9 ?
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
) bine homeworld poate ai potentzial sa devii atlet
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Nu esti apt pe dreaq, da [...] faci.... 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
geKo
Membru
 Din: Otopeni
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
dap    cat de tare a fost faza!!!
_______________________________________ ATaT!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
al dreaq faci sport de performanta da la ora de sport nu vii! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
da bah da' la sah nu ma ridik de pe scaun 
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
mark aduc maine sah tragem unu mic in ora ?
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
bah ioz mare tablagiu place cum suna zaru' =D mai ales ca e mai rapid  10k partida dak joc cu albele
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
te fac eu un sah. sunt mare maestru international. karpov scrie pe mine! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
homeworld tu unde inveti?
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
da-o n ma-sa de medie generala dak invetzi bine nu itzi trb asha ceva...io invatz la engleza mate info shi romana pt treapta doar nu la toate iar sport nu cred ca mai sunt d'ajtia care stau doar in casa nu fac mishcare deloc
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
nah, noi nu-i ziceam in engleza, ii ziceam exact aja cum se scrie,hiperion.. waaaa table nushtiu sa joc, shi ma oftic ca totzi ajtia joaca... tre sa invatz :/ drakule ma invetzi table!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
da mha te invatz shi barbut dak vrei jucam cu pitzurca pe bancile alea din herastrau ok? 
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
bha yo votez sa ramana ceasu am gresit acolo votu am trecut Da in loc de nu
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
si eu vreau sa ramana ceasul! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
e in felu urmator: noi trei sa luam examenu ala de la sfarshit de an cu minim 5. se face media pe cls a9a shi a10a....dak luam sub 5 aia ne iau locu
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
deci dam nu? e sigur?
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
dam sigur
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
pai e aberant frate, in clasa a 9-a shi a 10-a sotto ai peste 5, ca altfel ramai la toate materiile, shi tragi shi tu in p**a mea sa scotzi un 5 la examenele alea, ce e aja greu? In special dupa tezele alea nasoale de la sfarshit, mai bagi putzini carbuni shi ai scapat 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
du-te bha k e de tot kktu'...ce sa mai bagi carbuni mai bine te duci sa bei
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|

_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
drakule, dute coaie k daca nu potzi sa scotzi un 5 la romana nu meritzi sa treci in a 11-a 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
space
Membru
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
|
|
chat si radio online cu muzica buna pentru toate gusturile...aici e locul unde alungati plictiseala si puteti petrece intr-un mod placut timpul liber...va asteptam
32.4KB
|
|
| pus acum 15 ani |
|