XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
Lista Forumurilor Pe Tematici
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login

POZE XE \NN/ FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil angela31
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
24 - 60 ani
XE \nn/ FORUM / Muzik... / Cea mai naspa melodie! Moderat de M4rk, Odin
Autor
Mesaj Pagini: 1
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Care este cea mai varza melodie in viziunea voastra!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
daddy yankee-gasolina...nu chiar cea mai nashpa dar ce sa mai...e varza , shi mai e shi "recomandata" de...dar mai bine ma abtzin, nu vreau sa fiu rautacios :P (odin ma intzelegi, nu ?)

_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Lol latin rap sucks!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
Schnappi das kleine Krokodil, cica melodia house care a stat cateva luni pe top10-urile germanilor.. ascultatzi sa va convingetzi ca vine apocalipsa!!!!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
looool

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
mie mi se par varza  toate piesele o-zone mai ales ai cantata de gutza maihahihihihih maihahiheihheihe

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
O-zone - Dragostea din tei
Melodie varza, unii straini cred ca e imnul Romaniei!


_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
odin, chiar ca.. mai bine ramaneau pe fixatzia cu hagi shi ceaushescu, dreq..

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
si dracula...

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
...si pe guru bivolaru

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la