XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login
POZE XE \NN/ FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: misha_light Profile
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 47 ani |
|
|
|
Ultimu film ?? hmm ... cred ca ... Sniper 3
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Sniper 3? Esti obsedat de CS!
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
Sin City, o ecranizare super, atipica ...aduce aminte de Max Payne 
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Sin City.... super film! Si super regizor! Se vede ca e si mana lui Tarantino in film!
Modificat de Odin (acum 20 ani)
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MIHAI
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
cel mai misto film mi sa parut (xXx black bitches ho suck) glumeam defapt cred ca mi-a placut cel mai mult Transporter 2 dar din pacate filmul era tradus in franceza si nu avea subtitrare si mi-a fost cam greu sa-l inteleg 
17.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
M4rk
Administrator
 Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
|
|
lol tzi-era greu sa iei o subtitrare k-lumea dp net ?
_______________________________________ There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Transporter? Nu asa stralucit! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MIHAI
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
bah M4rk din pacate subtitrare nu am gasit cred ca abea aparuse filmu -------- Odin macar l-ai vazut ??
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MIHAI
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
Sin City zici ca era luat din benzi desenate.......film de copii Deh 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
Cel mai marfa film care l am vazut e "Texas Chainsaw Massacre"
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MIHAI
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
dap de acord cu Drakulyci....a fost superr4rrrrrrrr BESTIAL filmu 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
SUPER BESTIAL ALA? ala vechi da, asta nou e mediocru!
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
marshall, ala cu texas e kterink rau daca nu-l iei in serios )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
ala din 70' mai e ceva de capul lui. Daca vreti sa criticati un film, an deschis topic! Enjoy! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
haaaai frate, daca shi sin city a ajuns sa fie film de copii, da-o-n s****z de treaba..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Film de copii? 3/4 din lumea care a vazut Sin City nu l-a inteles si tu spui ca e film de copii........
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Daz
Membru
 Din: peste tot
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 80
|
|
sunt de acord cu odin si mark Sin City ... iz za best   
_______________________________________ JusT an Ilossion ....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
filme interesante shi marfa care le am vazut au fost : the butterfly effect, saw, zoolander, malibu most wanted, sin city
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
Film misto: Pulp Fiction! Tarantino rules! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
quentin tarantino singurul regizor la ale carui filme razi cand curge sange! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Drakulyci
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
unu care sta cu gogo in ult banca
_______________________________________ Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
MIHAI
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
|
|
hmmm se pare ca aventura continua...HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE va fi lansat in 18 noiembrie anul acesta..mistoooo
48KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
marshall
The Big Boss
 Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 221
|
|
harold and kumar go to white castle... e interesant comedie ... kt de kt mijto m a placut...
_______________________________________ ......the things i do 4 love... 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kmelutza
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
mah ultimu film a fst charlie and the chocolate factory dar sincer abia ashtept sa vad THE EXORCISM OF EMILY ROSE!!! release u in usa e 19 septembrie park... in fine.. CAN T WAIT!!! 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
homeworld
premoderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
|
|
hermione aia s-a facut o pizdaaa...
bah da park acolo la scoala lor erau imbracatzi in robe d'alea de magicieni... in harry potter6 o sa aiba tricouri cu metallica shi system of a down?!??
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
) tricouri cu metallica? ce ma enerveaza ron ala... are o fata de cur! 
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Odin
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
|
|
kmelutza a scris:
mah ultimu film a fst charlie and the chocolate factory dar sincer abia ashtept sa vad THE EXORCISM OF EMILY ROSE!!! release u in usa e 19 septembrie park... in fine.. CAN T WAIT!!!  |
a aparut deja svcd. cred ca e la fel de naspa ca the excorcist: the beggining!
_______________________________________ Prodigy is mental orgasm!
|
|
| pus acum 20 ani |
|