XE \nn/ FORUM
Forum 4 my friendz
Lista Forumurilor Pe Tematici
XE \nn/ FORUM | Inregistrare | Login

POZE XE \NN/ FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
misha_light Profile
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 47 ani
XE \nn/ FORUM / Filme... / Ultimul film vizionat care v-a placut Moderat de Odin
Autor
Mesaj Pagini: 1
DazL
Vizitator



Ultimu film ?? hmm ... cred ca ... Sniper 3

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Sniper 3? Esti obsedat de CS!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
Sin City, o ecranizare super, atipica ...aduce aminte de Max Payne

_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Sin City.... super film! Si super regizor! Se vede ca e si mana lui Tarantino in film!

Modificat de Odin (acum 20 ani)


_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
MIHAI
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
cel mai misto film mi sa parut (xXx black bitches ho suck) glumeam defapt cred ca mi-a placut cel mai mult Transporter 2 dar din pacate filmul era tradus in franceza si nu avea subtitrare si mi-a fost cam greu sa-l inteleg

ultimul film vizionat care v-a placut cel mai misto film parut (xxx black bitches suck) glumeam

17.9KB


pus acum 20 ani
   
M4rk
Administrator

Din: Azeroth
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 223
lol tzi-era greu sa iei o subtitrare k-lumea dp net ?

_______________________________________
There is no fear, there is power./There is no death,/there is immortality./There is no weakness,/there is the Dark Side./I am the Heart of Darkness./I know no fear,/But rather I instill it in my enemies./I am the destroyer of worlds./I know the power of the Dark Side./I am the fire of hate./All the Universe bows before me./I pledge myself to the Darkness./For I have found true life,/In the death of the light. 

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Transporter? Nu asa stralucit!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
MIHAI
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
bah M4rk din pacate subtitrare nu am gasit cred ca abea aparuse filmu -------- Odin macar l-ai vazut ??

pus acum 20 ani
   
MIHAI
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
Sin City zici ca era luat din benzi desenate.......film de copii Deh

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
Cel mai marfa film care l am vazut e "Texas Chainsaw Massacre"

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
MIHAI
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
dap de acord cu Drakulyci....a fost superr4rrrrrrrr BESTIAL filmu

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
SUPER BESTIAL ALA? ala vechi da, asta nou e mediocru!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
marshall, ala cu texas e kterink rau daca nu-l iei in serios )

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
ala din 70' mai e ceva de capul lui. Daca vreti sa criticati un film, an deschis topic! Enjoy!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
haaaai frate, daca shi sin city a ajuns sa fie film de copii, da-o-n s****z de treaba..

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Film de copii? 3/4 din lumea care a vazut Sin City nu l-a inteles si tu spui ca e film de copii........

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Daz
Membru

Din: peste tot
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 80
sunt de acord cu odin si mark Sin City  ... iz za best

_______________________________________
JusT an Ilossion ....

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
filme interesante shi marfa care le am vazut au fost : the butterfly effect, saw, zoolander, malibu most wanted, sin city

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
Film misto: Pulp Fiction! Tarantino rules!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
baza pulp fiction..

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
daaaa imi mai place reservoir dogs si kill bill 1&2. tot tarantino!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
quentin tarantino singurul regizor la ale carui filme razi cand curge sange!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Drakulyci
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
unu care sta cu gogo in ult banca

_______________________________________
Micu' Paris la 1800.....2003 doar visu' unor vremi demult disparute; totu' arata un Bucuresti plin de teroare cu strazi intunecate ce pastreaza cam aceeasi duhoare!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338


_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
MIHAI
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 50
hmmm se pare ca aventura continua...HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE va fi lansat in 18 noiembrie anul acesta..mistoooo

ultimul film vizionat care v-a placut hmmm pare aventura potter and the goblet fire lansat noiembrie

48KB


pus acum 20 ani
   
marshall
The Big Boss

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 221
harold and kumar go to white castle... e interesant comedie ... kt de kt mijto m a placut...

_______________________________________
......the things i do 4 love...

pus acum 20 ani
   
kmelutza
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
mah ultimu film a fst charlie and the chocolate factory dar sincer abia ashtept sa vad THE EXORCISM OF EMILY ROSE!!! release u in usa e 19 septembrie park... in fine.. CAN T WAIT!!!

pus acum 20 ani
   
marshall
The Big Boss

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 221
suna mijto... e cu demoni?? satan?

_______________________________________
......the things i do 4 love...

pus acum 20 ani
   
homeworld
premoderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 104
hermione aia s-a facut o pizdaaa...

bah da park acolo la scoala lor erau imbracatzi in robe d'alea de magicieni... in harry potter6 o sa aiba tricouri cu metallica shi system of a down?!??


pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338
) tricouri cu metallica? ce ma enerveaza ron ala... are o fata de cur!

_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 338

kmelutza a scris:

mah ultimu film a fst charlie and the chocolate factory dar sincer abia ashtept sa vad THE EXORCISM OF EMILY ROSE!!! release u in usa e 19 septembrie park... in fine.. CAN T WAIT!!!


a aparut deja svcd. cred ca e la fel de naspa ca the excorcist: the beggining!


_______________________________________
Prodigy is mental orgasm!

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la